• Podziękowanie za nakrętki - 09.09.2022

• Miły akcent na zakończenie tygodnia - podziękowanie od rodziców Neli: Państwa Pauliny i Tomasza Machała.

Dziękujemy😘 za Wasze gorące serca❤️ - prosimy o kolejne nakrętki. Nela czeka na Wasze wsparcie🤝

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Pasowanie na ucznia kl. 1 - 01.09.2022

Tradycją naszej szkoły stało się, że najmłodsi uczniowie 1 września przeżywają swoją ważną uroczystość. Zostali oni przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wólce Pełkińskiej.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Pani dyrektor Bożena Figiela powitała obecnych na sali gości: p. wicedyrektor Annę Janusz, Grono Pedagogiczne, rodziców, uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów. Życzyła im powodzenia, odkrywania własnych talentów, rozwijania zdolności, serdecznych przyjaciół; zaś rodzicom satysfakcji z sukcesów swoich pociech. Pierwszoklasistów także powitała przewodnicząca Samorządu Szkolnego Jolanta Gółka, życząc im wiele radości, ciekawych zajęć i jak najwięcej pochwał na pierwszym szkolnym świadectwie.

Następnie przystąpiono do uroczystego ślubowania oraz pasowania na ucznia. Wręczono pamiątkowe dyplomy i książki. Najmłodsi uczniowie wraz z rodzicami udali się na spotkanie z wychowawcą p. Marią Sroka.

• Rozkład autobusu szkolnego od 2.09.2022

• Od 2 września 2022r. nasz autobus szkolny będzie kursował wg rozkładu:​​​​​​

• 6.50 - odjazd z pierwszego przystanku w Woli Buchowskiej.
            • Kursy z przystanku spod szkoły:

• Nowy rok szkolny 2022/2023 czas zacząć...

• Drodzy Uczniowie,

Życzymy Wam by nauka w nowym roku szkolny 2022/2023 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie serdecznie witamy uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły.

Szanowni  Rodzice,

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim Rodzicom. Wasze zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczymy zatem na dobrą współpracę i  pomoc w procesie edukacyjnym oraz wychowawczym.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno-Pedagogicznego

im. kard. S. Wyszyńskiegow Wólce Pełkińskiej

admin AJ

• Plan lekcji

• Szanowni Uczniowie i Rodzice!!!

Aktualny plan lekcji dla wszystkich klas został opublikowany w dzienniku elektronicznym Librus i na stronie naszej szkoły w module Plan lekcji.

admin AJ

• Zbieramy nakrętki dla Neli❤️

• Drodzy Uczniowie  zawsze możemy na Was liczyć 😃

Tym razem całą społeczność szkolną zachęcamy do zbiórki nakrętek, aby w ten sposób pomóc pozyskać fundusze na leczenie i rehabilitację małej Neli.

Nasze serce ❤️ przed szkołą czeka na Wasze nakrętki.

WKRĘĆMY SIĘ W POMAGANIE!!!

źródło grafiki: Justyna Białoglowska Loc | Facebook